Apie mus

UAB „STRUKTA“

UAB „STRUKTA“ – įmonė įkurta 2014 metais. Įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys atestuoti ypatingo statinio projekto vadovai bei projekto dalių vadovai. Siekiant užsakovui pasiūlyti pilną inžinerinių paslaugų paketą, prie įmonės specialistų prisijungė energinio naudingumo sertifikavimo ekspertai bei statinio techninės priežiūros vadovai. Visas kolektyvas užtikrina sėkmingą kiekvieno klientų poreikių igyvendinimą. Pagrindinė įmonės veikla – projektavimo paslaugos.

Programinė įranga

redSiekiame savo klientams pasiūlyti geriausia ką rinka gali pateikti technologijų atžvilgiu. Savo veikloje koją kojon žengiame su naujausia ir pažangiausia programine įranga skirta  projektavimo ir projektų valdymo srityse. Siekiant užtikrinti sąžiningą ir lygiavertę konkurenciją rinkoje, naudojama tik legaliai įsigytą programinę įrangą – ZWcad, prosama 5G, NRG 3 ir kitos.

Siekiai

Stipriausi lietuvoje

Su kiekvieno kliento įvertinimu siekiame tvaraus tobulėjimo ir lyderiavimo savo veikloje. UAB „STRUKTA“ siekdama užsibrėžtų tikslų sertifikuota „Stipriausi Lietuvoje 2015 metais“.

SusisiekiteAš ne robotas